Kaip klausytis podkastų?

Jei niekada negirdėjote apie podkastus – trumpai apie juos: tai interneto kartos radijas (laidos), kurias galite klausytis jums patogiu metu. Klausydamiesi podkastų galėsite ne tik dirbti, bet ir išmokti kažką naujo, išgirsti įdomių istorijų ar tiesiog gerai praleisti laiką. Podkastų pasiūla yra tokia didelė, kad mėgiamą temą ras kiekvienas.

„Apple“ programėlė „Podcasts“

„Apple“ programėlės „Podcasts“ paveiksliukas

Ko gero, pats paprasčiausias būdas išgirsti podkastą yra kompanijos „Apple“ sukurta programėlė „Podcasts“. Jos pagalba galėsite surasti ir užsiprenumeruoti pamėgtas laidas ir jų serijas.

Įjungus programėlę „Podcasts“ tereikia spustelėti Browse ir atsidariusiame lange pamatysite Featured ir Top Charts sekcijas, kuriose rodomi nauji ir populiarūs podkastai. Featured Providers sekcijoje galite pasirinkti jus dominantį podkasto kūrėją, o All Categories leidžia pasirinkti laidas pagal jus dominančią temą.

Suradus norimą laidą tereikia spustelėti Subscribe. Po to jūs automatiškai gausite naujas laidos serijas nemokamai kai tik jos taps prieinamos. Jei tam tikra laida atsibos ir jos nebeklausysite „Apple“ programėlė „Podcasts“ pristabdys jūsų prenumeratą.

„SoundCloud“ platforma

„SoundCloud“ programėlės paveiksliukas

Šioje platformoje galima rasti ne tik įvairaus žanro muzikos, bet ir podkastų, kuriais kūrėjai dalijasi iš viso pasaulio. Platforma yra patogi naudotis ir skleisti savo kūrybą, todėl dažnas kūrėjas nusprendžia dalintis savo laidos serijomis su „SoundCloud“ klausytojais.

„SoundCloud“ programėlė pritaikyta „Android“ ir „Apple“ ekosistemoms, todėl išgirsti podkastą galės kiekvienas norintis, o jei laida patiko – tereikia spustelėti Follow laidos profilyje ir naują turinį matysite savo naujienų sraute.