Mano podkastų rekomendacijos kovo mėnesiui

Photo by Juja Han on Unsplash

Šis projektas nebūtų startavęs jei ne mano pomėgis klausytis podkastų. Juos išgirdau pirmą kartą dar tada, kai naudojau „iPod“ ir „iTunes“. Pamenu savo pirmus bandymus suprasti, ką kalbėjo žmonės, dirbantys BBC. Klausydamas užsienio podkastų sustiprinau savo anglų kalbos žinias ir sužinojau daug įdomių dalykų. Podkastus rekomenduoju visiems, todėl šiame trumpame straipsnyje noriu pasidalinti savo mėgstamiausiais kovo mėnesio podkastais ir paaiškinti, kodėl šiuo metu klausau būtent juos.

„Last Podcast On The Left“

Last Podcast On The Left podkasto paveikslėlis
„Last Podcast On The Left“

Šio podkasto vedėjams nusispjauti ant JAV politikų, serijinių žudikų, aukų ir jų artimųjų. Benas, Henris ir Markas kalba apie žmones, kurie pasirinko žudyti ar kitaip kenkti kitiems. Vaikinams tai nė motais, nes kiekviename epizode gausu humoro ir nešvankių juokelių. Ir nors atrodo, kad juokelių daugiau nei rimtos informacijos, trijulei pavyksta detaliai papasakoti apie serijinį žudiką, jo nusikaltimus ir kaip juo tapo. Jie taip pat kalba apie sektas, NSO, vaiduoklius ir kt.

Klausau šio podkasto, nes patinka netradicinis humoras ir įdomios istorijos apie serijinius žudikus, sektas, NSO, vaiduoklius ir kt. Domiuosi psichologija, todėl kiekvienas naujas epizodas yra tarsi langas į žudiko protą. Rekomenduoju visiems, kam patinka netradicinės temos ir juokeliai.

„How I Built This with Guy Raz“

How I Built This with Guy Raz podkasto paveikslėlis
„How I Built This with Guy Raz“

Apie Guy Raz pirmą kartą sužinojau klausydamas NPR „Ted Radio Hour“ podkastą. Man patiko vedėjo balsas ir temos, tačiau bėgant metams jo laida nusibodo, nes dažnai pasikartodavo tie patys epizodai. Jau atrodė, kad vedėjas išsisėmė, o tada atsirado naujas podkastas „How I Built This with Guy Raz“, kuriame vedėjas kalbina verslininkus ir išgirsta jų sėkmės istorijas.

Klausau šio podkasto, nes patinka sėkmės istorijos ir verslo kūrimo procesas. Be to, verslininkai dalinasi patarimais, kuriuos gali pritaikyti savo reikmėms. Rekomenduoju visiems, kas jaučia verslininko pašaukimą ar ruošiasi kurti verslą.

„Atlanta Monster“

Atlanta Monster podkasto paveikslėlis
„Atlanta Monster“

„True Crime“ žanras mane visada intrigavo. Daug įdomių istorijų ir bandymai suprasti žmonių veiksmus. „Atlanta Monster“ ne tik šokiruos savo istorija, bet ir privers abejoti oficialia įvykiu versija. Be to, šiam podkastui paruoštas neblogas synthwave garso takelis.

Klausau šio podkasto, nes patinka „True Crime“ žanras. Be to, dar patinka ir policininkų bei specialiųjų tarnybų veiklos metodai ieškant žudikų. Rekomenduoju visiems, kas nori pasinerti į detektyvo sūkurį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *