EP9: Įpročio galia. Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti

Įpročio galia. Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti knygos paveikslėlis

Ar kada nors susimąstei apie savo įpročius? Ar kada nors pagalvojai apie tai, kodėl renkiesi vieną prekės ženklą labiau nei kitą? Kodėl gulėjimas ant sofos tave domina labiau nei sportas? Atsakymas — įpročiai.

Kiekvieną dieną mes atliekame šimtus pasirinkimų apie tai net nepagalvodami. Nors mes galvojame, kad mūsų sprendimai priimti mūsų pačių, tačiau taip nėra. Jie tėra įpročiai. Ir nors atrodo, kad pats įprotis nėra blogas, įpročių visuma formuoja mus, mūsų gyvenimą, karjerą ir ateitį.

Amerikiečių rašytojas Charles Duhigg savo knygoje pristato naujausią mokslinę informaciją apie įpročius ir būdus kaip juos keisti. Knyga labai įdomi ir nepabosta. Joje gausu naudingų pavyzdžių ir patarimų. Rekomenduoju.

Aš šią knygą ne skaičiau, o perklausiau. Kartais nelieka laiko skaityti popierines knygas, todėl klausau audioknygų. Jau antrą kartą perku jas iš lietuviškos audioknygų parduotuvės „Audioteka“ ir esu patenkintas įgarsinimo kokybe. Apsilankykite ir įsigykite lietuviškų audioknygų.

Devintame laidos epizode pristatysiu šio rašytojo knygą ir pakalbėsiu apie įpročius ir galimybes juos keisti. Jei jums patinka „Tobulėk su Knyga“ podkastas tai pasidalinkite juo su draugais arba sekite mus „SoundCloud“, „iTunes“ ar „YouTube“ platformose. Ačiū!


Nuorodos

ĮPROČIO GALIA. Kodėl mes taip elgiamės ir kaip tai pakeisti

The Power of Habit: Why We Do What We Do in Life and Business

How to break habits (from The Power of Habit by Charles Duhigg)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *