EP7: Mažoji Laimės Knyga. Hygge: Gyvenimas Pagal Danus

Mažoji Laimės Knyga. Hygge: Gyvenimas Pagal Danus knygos paveikslėlis

Šią knygą man padovanojo geras draugas per mokyklos baigimo šventę. Jau tris metus gyvenu Danijoje, tačiau niekada neskaičiau knygos apie danų gyvenimo būdą ir kultūrą. Viską pats patyriau savo kailiu. Dovanota knyga suteikė galimybę patikrinti mano patirtis ir knygoje pateiktą informaciją. Ar ji sutampa? Daugelį dalykų autorius aprašo teisingai.

Autorius Meik Wiking savo knygoje „Mažoji Laimės Knyga. Hygge: Gyvenimas Pagal Danus“ paaiškina kodėl danai laimingiausi žmonės pasaulyje. Atsakymas slypi daniškame žodyje hygge. Lietuviškas šio žodžio atitikmuo yra jaukumas, tačiau mums tai nieko neišskiriantis žodis. Danai jam suteikia kitokią prasmę. Jie džiaugiasi arbatos puodeliu prie žvakių šviesos, jie laimingi leisdami laiką su draugais, jie vertina šeimą. Karjera danams svarbi, tačiau pinigai nėra pats svarbiausias dalykas gyvenime dėl palankiai susiklosčiusios šalies ekonominės situacijos.

Meik Wiking knyga yra gražiai apipavidalinta. Statistika ir informacija apie danus pateikta žaismingai, todėl knygos skaitymas neprailgsta. Vietomis atrodo, kad autorius pasikartoja, tačiau vienkartiniam skaitymui kai už lango šalta ir niūru pats tas. Rekomenduoju susipažinti su knyga ir pasisemti patirties.

Septintame laidos epizode pristatysiu šio rašytojo knygą ir pakalbėsiu apie gyvenimą pagal danus. Jei jums patinka „Tobulėk su Knyga“ podkastas tai pasidalinkite juo su draugais arba sekite mus „SoundCloud“, „iTunes“ ar „YouTube“ platformose. Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *