EP:6 Elon Musk

Elon Musk knygos paveikslėlisIdėja pristatyti Elon Musk ir jo biografinę knygą gimė dar tada, kai ruošiau Steve Jobs epizodą. Ilgai svarsčiau kam galėtų prilygti Steve Jobs ir supratau, kad ko gero tas vienintelis žmogus yra Elon Musk. Šios dvi asmenybės iš pagrindų pakeitė ne vieną pramonės šaką. Elon Musk valdoma „SpaceX“ yra pirmoji privati kompanija, kurios raketa pasiekė orbitą, o „Tesla“ kuria elektrinius automobilius, kurie kažkada taps prieinami ir paprastiems pirkėjams.

Tuo tarpu Steve Jobs ir Steve Wozniak įkurta kompanija „Apple“ kuria ne tik kompiuterius, bet ir išmaniuosius telefonus, planšetes, laikrodžius. Jis tai pat prisidėjo prie „Pixar“ kompanijos sėkmės.

Skaitydami Ashlee Vance knygą sužinosite daug įdomių detalių apie Elon Musk, jo gyvenimo filosofiją, nuveiktus darbus ir kodėl šiam žmogui taip gerai sekasi. Rekomenduoju šią knygą visiems jauniems žmonėms, kurie sau kelia didelius tikslus.

Šeštame laidos epizode pristatysiu šio rašytojo knygą ir pakalbėsiu apie Elon Musk. Jei jums patinka „Tobulėk su Knyga“ podkastas tai pasidalinkite juo su draugais arba sekite mus „SoundCloud“, „iTunes“ ar „YouTube“ platformose. Ačiū!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *