EP:5 Steve Jobs

Steve Jobs knygos paveikslėlis

Knygą apie Steve Jobs pirmą kartą perskaičiau 2012 metais. Tuo metu „Lietuvos rytas“ rengė konkursą, kurio metu buvo galima laimėti oficialią Steve Jobs biografiją. Ją parašė garsus amerikiečių rašytojas Walter Isaacson. Konkurse dalyvavo labai daug žmonių, tačiau man pavyko laimėti ir po kelių dienų biografinę knygą laikiau savo rankose.

Walter Isaacson knygoje pateikia daug įdomios ir naudingos informacijos apie Steve Jobs. Rašytojas kalbėjosi su daugeli žmonių, kurie pažinojo legendinį „Apple“ įkūrėją, todėl Steve vaizduojamas ne kaip herojus, o žmogus su trūkumais.

O trūkumų buvo daug. Steve nesiskaitė su kolegomis ir juos visaip žemino. Iš pradžių jis nepripažino savo dukters. Nors yra laikomas „genijumi“, tačiau daugelį idėjų nukopijavo iš kitos kompanijos „Xerox“. Žmonės tai dažnai pamiršta, todėl svarbu perskaityti oficialią Steve Jobs biografiją.

Šiai laidai ruošiausi neskaitydamas popierinės knygos. Vietoje to nusipirkau audioknygą iš lietuviškos audioknygų parduotuvės „Audioteka“. Mane labai nustebino kokybiškas knygos įgarsinimas ir „Audioteka“ platforma, kurioje gausu lietuviškų audioknygų. Rekomenduoju įsigyti (nuoroda straipsnio apačioje).

Penktame laidos epizode pristatysiu šio rašytojo knygą ir pakalbėsiu apie Steve Jobs. Jei jums patinka „Tobulėk su Knyga“ projektas tai pasidalinkite juo su draugais arba sekite mus „SoundCloud“, „iTunes“ ar „YouTube“. Ačiū!


Nuorodos

S. Jobso spindesys ir skurdas

Steve Jobs

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *