EP:3 Kliūtis yra kelias

Kliūtis yra kelias knygos paveikslėlisRyan Holiday yra rašytojas ir socialinių medijų strategas. Būdamas devyniolikos metų, jis metė koledžą ir nusprendė įgyti patirties dirbdamas rašytojo Robert Greene padėjėju, knygos „The 48 Laws of Power“ autoriumi. Po to jis tapo „American Apparel“ kompanijos marketingo padalinio vadovu.

Ryan Holiday taip pat yra sėkmingas šešių knygų autorius. Knyga „Kliūtis yra kelias“ yra labai populiari JAV. Pats rašytojas teigia, kad knygos populiarumas yra beveik kultinis. Ją dažnai cituoja TV laidų vedėjai, amerikietiškojo futbolo treneriai ir politikai.

Šiuo metu rašytojas ir toliau sėkmingai publikuoja savo kūrinius. Ryan Holiday rašo tinklaraštyje, kuriame gvildenamos tokios temos kaip gyvenimas, filosofija, strategija ir mokymasis. Pasak jo, net 80000 žmonių sulaukia jo naujausių rašinių į savo elektroninę pašto dėžutę.

Trečiajame laidos epizode kalbėsiu apie Ryan Holiday, jo knygą, stoicizmą ir būdus, kaip įveikti gyvenimo sunkumus ir negandas. Pastabos, kritika ir idėjos visada laukiamos komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *