EP2: Neišvengiama: 12 technologinių jėgų, kurios formuos mūsų ateitį, supratimas

Neišvengiama: 12 technologinių jėgų, kurios formuos mūsų ateitį, supratimas knygos paveikslėlisKevin Kelly yra fotografas, keliautojas, rašytojas, vienas iš žurnalo „Wired“ įkūrėjų ir „Long Now Foundation“ narių. Tim Ferriss apibūdintas kaip vienas įdomiausių žmonių pasaulyje – ir ne veltui. Kai daugelis jaunuolių, nežinodami kokią profesiją pasirinkti, nusprendė vadovautis tėvų patarimais, Kevin Kelly metė mokslus ir išvyko į kelionę po Aziją.

Keliaudamas ir fotografuodamas Azijos žemyną, jis iš arti stebėjo kaip keičiasi senasis Azijos pasaulis, kaip nyksta kaimai ir plečiasi miestai, kaip industrializacija ir urbanizacija keičia visuomenę.

Kadangi tuo metu vyravo didelis kainų skirtumas, Kevin Kelly grįždavo į JAV tam, kad užsidirbtų pinigų, kurie jam leisdavo kelis metus ir vėl mėgautis kelionėmis po Aziją.

Kevin Kelly įdomus ne tik kaip rašytojas ar keliautojas, bet ir kaip asmenybė. Šis žmogus per savo gyvenimą sukaupė įvairios patirties, nes pradėjo savo verslą, organizavo konferencijas, kūrė judėjimus, vedė tarptautines paskaitas.

Prieš metus jis parašė knygą „Neišvengiama: 12 technologinių jėgų, kurios formuos mūsų ateitį, supratimas“, kurioje rašoma apie ateities tendencijas ir kaip jos paveiks mūsų gyvenimus. 2016 metais knyga pateko į „New York Times“ geriausiai parduodamų knygų sąrašą.

Antrajame laidos epizode kalbėsiu apie šio rašytojo knygą ir man labiausiai patikusias knygos idėjas. Laukiu Jūsų idėjų, pastabų ir pasiūlymų komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *