EP1: 10% verslininkas

10% verslininkas knygos paveikslėlisPatrick J. McGinnis yra rizikos ir privataus kapitalo investuotojas bei kompanijos „Dirigo Advisors“ įkūrėjas, kuri teikia konsultacijas investuotojams, verslininkams ir sparčiai augančioms įmonėms. Dešimtmetį praleidęs Volstryte, Patrick J. McGinnis iš arti stebėjo pasaulinę 2008-ųjų metų finansų krizę, kadangi dirbo AIG, vienoje iš korporacijų, kurias išpirko JAV vyriausybė.

Jis taip pat yra sėkmingas „10% verslininkas“ knygos autorius. Ši knyga skirta tiems, kurie nori imtis verslo ir tuo pačiu turėti nuolatinį darbą. Sakote neįmanoma? Autorius teigia, kad kiekvienas iš mūsų gali užsiimti verslu tam skiriant dvi ar tris valandas per dieną.

Pasak jo, tam tereikia noro ir motyvacijos, tačiau daugelis iš mūsų jos paprasčiausiai neturi. Knygoje pateikta daug pamokančių istorijų ir patarimų, kurie padės įveikti baimes bei paskatins imtis savo verslo.

Savo pirmajame epizode aš trumpai pristatysiu save, „Tobulėk su knyga“ laidą ir tris įdomiausias knygos idėjas. Projektas tik prasideda, todėl rašykite savo pastabas, pasiūlymus ir idėjas komentaruose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *